Opis działalności

PEVAC z siedzibą w Warszawie prowadzi dystrybucję i sprzedaż profesjonalnych, elastycznych i ekologicznych systemów kanalizacji sanitarnej podciśnieniowej stosowanych w budownictwie na terenie Polski. Wiedzę oraz doświadczenie przedsiębiorstwo czerpie z doświadczeń europejskiego lidera w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży przyjaznych środowisku systemów kanalizacji i uzdatniania wody dla budownictwa lądowego, okrętowego i morskiego – firmy EVAC, która jest obecna na rynku europejskim od 35 lat. We współpracy z tą międzynarodową grupą, przedsiębiorstwo buduje pozycję lidera, będąc wyłącznym dystrybutorem systemów kanalizacji sanitarnej podciśnieniowej dla budownictwa firmy EVAC w Polsce.

PEVAC ofertę produktową kieruje dla klienta ceniącego nowoczesne rozwiązania, który identyfikuje się z wartościami zrównoważonego rozwoju, poprzez dbałość o ekonomiczne gospodarowanie wodą i czystość, a także poszukującego systemu kanalizacyjnego dającego elastyczność w tworzeniu architektury wewnątrz budynków. Urządzenia dystrybuowane przez PEVAC dla branży budowlanej pozwolą na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji budynków.

Firma PEVAC zapewnia kompleksową obsługę poprzez:

  • doradztwo projektowe
  • sprzedaż produktu
  • doradztwo w zakresie montażu i szkolenia
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Współpracujemy z firmami posiadającymi doświadczenie w projektowania, montażu i eksploatacji systemów kanalizacji podciśnieniowej.